Nov 30, 2019 - Saturday 1:00 pm

Sat-Sun Knockout Teams 1 Event Summary

Session 2

12.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
21.45 Gold 1 Dick BrunoDes Plaines, IL Robert GardnerGlenview, IL Ray JohnsonPark City, UT Craig GardnerStreamwood, IL Chuck SaidNashville, TN
15.02 Gold 2 Annetta PatrickSanta Barbara, CA Charles PatrickSanta Barbara, CA Josh RosenbluthOxnard, CA Christopher GillmonOjai, CA
8.58 Gold 3/4 Henry KingdonSan Rafael, CA Benjamin GaleMill Valley, CA Ellen CollCorte Madera, CA Gail HaarSan Rafael, CA
8.58 Gold 3/4 David ChanFoster City, CA Pauline ChanFoster City, CA Nancy ArthurPearl River, LA Michael ArthurPearl River, LA

Recaps

Section AA

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 R Carmel Bailey Candace Flemming Helen Prowse Kathryn MacIsaac A - - - - - - -0.01 0.00 1.08 Red
11 Pat Larin Barbara Shukov Anne Keyser Merle Orelove A - - - - - - -0.01 0.00
10 David Chan Pauline Chan Nancy Arthur Michael Arthur A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.58 Gold
9 Anita Thompson Deanne Takasumi Nancy Jonske Dorothy Mersereau A - - - - - - -0.01 0.00 1.08 Red
8 Scott Rappard Robert Williams Peter Rans Carolyn Wood A - - - - - - -0.01 0.00 1.08 Red
7 Jim Solomon Ejaz Qureshi Gina Kirk Shirley Liss A - - - - - - -0.01 0.00 1.08 Red
6 Annetta Patrick Charles Patrick Josh Rosenbluth Christopher Gillmon A 2 - - - - - -0.01 0.00 15.02 Gold
5 Henry Kingdon Benjamin Gale Ellen Coll Gail Haar A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.58 Gold
4 Valerie Lycette Keith Bauer Janet Crossley Melinda Westgate A - - - - - - -0.01 0.00
3 Sam Earnhardt Suresh Gadad Rosalind Juo Cunha Gerald Cunha A - - - - - - -0.01 0.00 1.08 Red
2 Dick Bruno Robert Gardner Ray Johnson Craig Gardner Chuck Said A 1 - - - - - -0.01 0.00 21.45 Gold
12 Robert Garin Marie Garin Ofra Blonder Diane Winiger A - - - - - - -0.01 0.00 1.08 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results