Nov 24, 2018 - Saturday 1:00 pm

Saturday Julie & Billy Miller Compact KO Teams 2 Event Summary

Session 2

12.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
8.80 Gold 1 Patricia BergPrinceville, HI Douglas McCallaKalaheo, HI Dileep BalKapaa, HI Lisa DerockPrinceville, HI
6.16 Gold 2 Tim WhiteMercer Island, WA Renae Gunstone-WhiteMercer Island, WA Tim BertaSequim, WA Bonnie BrodersPort Townsend, WA
3.96 Gold 3 Ronald LeightSanta Fe, NM Ivy LeightSanta Fe, NM Art McHaffieSanta Fe, NM Joy McHaffieSanta Fe, NM
3.08 Gold 4 William BelanichGlen Allen, VA Carolyn WoodCobbs Creek, VA Sandra Lee ChambersWilliamsburg, VA Nancy GoldenGlen Allen, VA

Recaps

Section 02

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Lester Kodama Mitsuko Kodama Iris Chung Roberta Gustad A - - - - - - -0.01 0.00 0.44 Red
11 Marilyn Painter Carol Stonis Roxy Sandmaier Louis Sandmaier A - - - - - - -0.01 0.00 0.88 Red
10 Will Williams Joy McKenzie-Smith Barbara Simon Wayne Kaneko A - - - - - - -0.01 0.00
9 Ann Atcheson George Parkins Patricia Newbold Sue Bailey A - - - - - - -0.01 0.00 0.88 Red
8 Patricia Berg Douglas McCalla Dileep Bal Lisa Derock A 1 - - - - - -0.01 0.00 8.80 Gold
7 Tim White Renae Gunstone-White Tim Berta Bonnie Broders A 2 - - - - - -0.01 0.00 6.16 Gold
6 Keith Kalway Herbert Nakagawa Millie Mac William Pearman A - - - - - - -0.01 0.00 0.88 Red
5 Peter Serafini Stewart Brightman Rexanne Ring Dan Sabo A - - - - - - -0.01 0.00 0.88 Red
4 Ronald Leight Ivy Leight Art McHaffie Joy McHaffie A 3 - - - - - -0.01 0.00 3.96 Gold
3 Paul Glaza Cheryl Glaza Cheryl McIlroy Nancy Baker A - - - - - - -0.01 0.00 0.44 Red
2 William Belanich Carolyn Wood Sandra Lee Chambers Nancy Golden A 4 - - - - - -0.01 0.00 3.08 Gold
12 William Schelstrate Bradley Leach Sally Craig Kathy Twomey A - - - - - - -0.01 0.00 0.44 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results