Oct 06, 2018 - Saturday 1:00 pm

Jellyfish Compact KOs 3 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
9.10 Gold 1 Lou ArevaloSpokane, WA Martha SchwakeHayden, ID William McVaughSpokane, WA David LyonsCoeur D Alene, ID
6.37 Gold 2 Beth CooksonNanaimo, BC Kim ImadaVictoria, BC Gemma MinVictoria, BC Rita CannonLadysmith, BC
4.10 Gold 3 Michael WalkerVancouver, WA Kevin MarnellPortland, OR Kimberly DauphinVancouver, WA Carol OrazettiRedmond, OR
3.19 Gold 4 Cynthia SinnBeaverton, OR Theresa BruneauRockaway Beach, OR Marie MillerRockaway Beach, OR Paul MillerRockaway Beach, OR

Recaps

Section C

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Cynthia Sinn Theresa Bruneau Marie Miller Paul Miller A 4 - - - - - -0.01 0.00 3.19 Gold
15 Cynthia Clark Patrick Murphy Victoria Haines Janice Gordon A - - - - - - -0.01 0.00
14 Michael Walker Kevin Marnell Kimberly Dauphin Carol Orazetti A 3 - - - - - -0.01 0.00 4.10 Gold
13 George Crawford Nancy Crawford Mary Hepokoski Peter Hepokoski A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
12 Mark McKechnie Leah McKechnie Edwin Miller Ellen Jenkins A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
11 George Kuppler Dianne Maffia Dolina Gill Beth McDaniel A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
10 Ray Lowe Jane Lowe Mary Perkins Joyce Haller A - - - - - - -0.01 0.00
9 Lou Arevalo Martha Schwake William McVaugh David Lyons A 1 - - - - - -0.01 0.00 9.10 Gold
8 Staci Christian Mike Goffe Jean Johansson Donna Braniff A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
7 Beth Cookson Kim Imada Gemma Min Rita Cannon A 2 - - - - - -0.01 0.00 6.37 Gold
6 Ronald Mundt Judy Mundt Joan Borberg Ginny Gainer A - - - - - - -0.01 0.00
5 Linda Yount Wende Keirsey Mariam Saner Rita Docken A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
4 L Tubbs Steve Tubbs Sandee Canton Ed Canton A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
3 Donald Berry Russell Page Lorenzo Migliorini Terry Foster A - - - - - - -0.01 0.00
2 David Smith Linda Smith Mary Alice Seville Becky McKenzie A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red
16 Eileen Deutsch Bonnie Broders Thomas Reis Tim Berta A - - - - - - -0.01 0.00 0.91 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results