Oct 02, 2018 - Tuesday 1:00 pm

Gearhart Bracketed KOs 3 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
21.59 Gold 1 Eileen BoalAlbany, OR Richard GarvinCorvallis, OR Sandy SyrettCorvallis, OR Allan SelbergAlbany, OR
15.11 Gold 2 Richard GettmannBend, OR Roy GriceBoise, ID Becky McKenzieCorvallis, OR Eileen MilliganCorvallis, OR
8.64 Gold 3/4 Tom McKennaEugene, OR Shameine AliVancouver, BC Tracey GuiceSeattle, WA James MadisonYuma, AZ
8.64 Gold 3/4 Art SilvasRenton, WA Lee SilvasRenton, WA Patricia MoodyTualatin, OR Steven MoodyTualatin, OR

Recaps

Section C

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Allen Custer Gordon Sawyer Karen Westerlund Karen Vaillancourt A - - - - - - -0.01 0.00
15 Connie Van Patter Karen Roland Sheri Wolkenstein Ann Parker A - - - - - - -0.01 0.00 2.16 Red
14 Richard Gettmann Roy Grice Becky McKenzie Eileen Milligan A 2 - - - - - -0.01 0.00 15.11 Gold
13 Monica Taylor Lewis Richardson Jr Cecie Vatne Donald Cottam A - - - - - - -0.01 0.00
12 Donald Amend Sandra Baker Ann Marie Gramson Gilbert Gramson A - - - - - - -0.01 0.00 2.16 Red
11 Ronald Morris Julie Nadel Deborah Steffen Laura Gastelum A - - - - - - -0.01 0.00
10 John Thomas Lucy Lange Kay Adams Ann Stephens A - - - - - - -0.01 0.00
9 Robert Peery Alan Lawrence Anita Woods Ronald Brady A - - - - - - -0.01 0.00 2.16 Red
8 Elsie Nogle Marianne Timmins Joseph Ulrich Krishna Rustagi A - - - - - - -0.01 0.00
7 Eileen Boal Richard Garvin Sandy Syrett Allan Selberg A 1 - - - - - -0.01 0.00 21.59 Gold
6 Art Silvas Lee Silvas Patricia Moody Steven Moody A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.64 Gold
5 Richard Hottell Donald Buchanan W Kirk Roberts Claudia Kemper A - - - - - - -0.01 0.00
4 Tom McKenna Shameine Ali Tracey Guice James Madison A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.64 Gold
3 Gary Johnson Carol Johnson Ken Cornelius Mary Cornelius A - - - - - - -0.01 0.00
2 Edgar L'Heureux Chuck Irwin Marlene Sumi Diane Griffiths A - - - - - - -0.01 0.00 2.16 Red
16 Ellen Jenkins Joe Blackford Mary Alice Seville Pat Moore A - - - - - - -0.01 0.00

Bracket

Bracket available from Fast Results