Sep 26, 2016 - Monday 7:00 pm

Seaside Bracketed KOs 4 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
16.34 Gold 1 Wayne FahieSaskatoon, SK Fraser GlenN-Battleford, SK Bob NellZehner, SK Rick GriemanRegina, SK
11.44 Gold 2 Denny GibsonBellingham, WA Debbie MartignagoPitt Meadows, BC Jim GarnierMaple Ridge, BC Andy HellquistSurrey, BC
6.54 Gold 3/4 Layne BenbenPortland, OR Harriet HeggePortland, OR Terry StrandWilsonville, OR Ginny KopaczPortland, OR
6.54 Gold 3/4 Nancy CrawfordPortland, OR George CrawfordPortland, OR Mary HepokoskiPortland, OR Peter HepokoskiPortland, OR

Recaps

Section D

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Wayne Fahie Fraser Glen Bob Nell Rick Grieman A 1 - - - - - -0.01 0.00 16.34 Gold
15 Donald Hanset William Drayton Betty Fenton Larry Fenton A - - - - - - -0.01 0.00
14 Gerald Brown Cliff Allen III Leon Bruneau Theresa Bruneau A - - - - - - -0.01 0.00
13 Nancy Crawford George Crawford Mary Hepokoski Peter Hepokoski A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 6.54 Gold
12 Alan Stewart Elsie Chan Kent Livingston Mike Amspacher A - - - - - - -0.01 0.00 1.63 Red
11 Arthur Crawford Roy Grice Donald Robinson Leslie Muir A - - - - - - -0.01 0.00
10 Allen Custer Gordon Sawyer Joseph Ulrich Krishna Rustagi A - - - - - - -0.01 0.00
9 Denny Gibson Debbie Martignago Jim Garnier Andy Hellquist A 2 - - - - - -0.01 0.00 11.44 Gold
8 Fred Sutherland Kathryn Sutherland Ginny Gainer Joan Borberg A - - - - - - -0.01 0.00
7 Ronald Mundt Judy Mundt Richard Gettmann Nancy Serne A - - - - - - -0.01 0.00 1.63 Red
6 Bob Shelley Carol Shelley Dennis Sager Jean Sager A - - - - - - -0.01 0.00
5 Linda Thomas Darrel Mooney William Wood Jill Wood A - - - - - - -0.01 0.00 1.63 Red
4 Judith Stewart Carol Nystrom Barbara Charlton Kathleen Vasks A - - - - - - -0.01 0.00
3 Layne Benben Harriet Hegge Terry Strand Ginny Kopacz A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 6.54 Gold
2 Carol Orazetti Rosalyn Borys Al Taylor Meredith McKittrick A - - - - - - -0.01 0.00
16 Rita Cannon Beth Cookson Sharon Feduniak Daryl Krepps A - - - - - - -0.01 0.00 1.63 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results