Sep 26, 2016 - Monday 7:00 pm

Seaside Bracketed KOs 3 Event Summary

Session 2

13.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
20.32 Gold 1 Danielle GouletVictoria, BC Tony FarrVictoria, BC Eleanor GibsonVictoria, BC David ReidVictoria, BC
14.22 Gold 2 Richard MorrisBeaverton, OR Katherine MorrisBeaverton, OR Jill RobertsSan Diego, CA Mariam SanerVancouver, WA
8.13 Gold 3/4 Dawn CampbellPortland, OR Robert JohnsonTigard, OR Patricia DennisBeaverton, OR Ronald DennisBeaverton, OR
8.13 Gold 3/4 Leda FieldsArroyo Grande, CA John FieldsArroyo Grande, CA Edward FrymoyerHalf Moon Bay, CA Don DoolittleBurlingame, CA

Recaps

Section C

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Eileen Boal Mark Rowe Richard Garvin Paul Hochfeld A - - - - - - -0.01 0.00 1.02 Red
12 Richard Morris Katherine Morris Jill Roberts Mariam Saner A 2 - - - - - -0.01 0.00 14.22 Gold
11 Gayle Marr Doris Needham Karen Couch Sylvia Jackson A - - - - - - -0.01 0.00 2.03 Red
10 Brian Thomas Carol Kilmer Jim Windus Carmen Akins A - - - - - - -0.01 0.00
9 Donna Braniff Cynthia Sinn James Wheeler Leslie Kelinson A - - - - - - -0.01 0.00 1.02 Red
8 Donald Amend Sandra Baker Ann Marie Gramson Gilbert Gramson A - - - - - - -0.01 0.00 1.02 Red
7 Wanda Knight Robert Peery Daniel Rogers Alan Lawrence A - - - - - - -0.01 0.00 1.02 Red
6 Leda Fields John Fields Edward Frymoyer Don Doolittle A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.13 Gold
5 Sally Lewis JoAnn Marks Mary Hovda Kathleen Holahan A - - - - - - -0.01 0.00
4 Danielle Goulet Tony Farr Eleanor Gibson David Reid A 1 - - - - - -0.01 0.00 20.32 Gold
3 Dawn Campbell Robert Johnson Patricia Dennis Ronald Dennis A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.13 Gold
2 Sylvia Markham Lynda Hirst Douglas Jansen Roy Markham A - - - - - - -0.01 0.00 1.02 Red
13 Charles Kelley Jo Anne Kelley Barbara Simon Wayne Kaneko A - - - - - - -0.01 0.00

Bracket

Bracket available from Fast Results