Aug 03, 2018 - Friday 1:00 pm

2 Fri-Sat Knockout Teams 1 Event Summary

Session 2

11.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
31.16 Gold 1 Edward WhiteGrand Blanc, MI Yukiko Tokunaga Kenji Miyakuni Keith HeckleyHamilton, ON Cliff CampbellThunder Bay, ON Ken GeeRegina, SK
21.81 Gold 2 Michael Hartono Bert Toar Polii Franky Karwur Jemmy BojohTondano Minahas, a Conny Eufke Sumampouw Rury AndhaniSemarang Tawa T, en
12.46 Gold 3/4 Taufik Asbi Lusje Olha BojohTondano Minahas, a Bill MondigirManado North Su, la Marcella LasutManado North C, el Robert Parasian Joice TjejeTondano Sulawes, i
12.46 Gold 3/4 Myra KoltonBoca Raton, FL Ann BaumWaltham, MA Jonathan FleischmannBloomfield, MI Julie ArbitCharlotte, NC

Recaps

Section 11

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Neil Thomas Ron Goldfon D Keith Henderson Dennis Luft A - - - - - - -0.01 0.00 1.56 Red
10 Michael Hartono Bert Toar Polii Franky Karwur Jemmy Bojoh Conny Eufke Sumampouw Rury Andhani A 2 - - - - - -0.01 0.00 21.81 Gold
9 Paul Burnham Sonja Smith David Binney Barton Buffington A - - - - - - -0.01 0.00
8 Myra Kolton Ann Baum Jonathan Fleischmann Julie Arbit A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 12.46 Gold
7 Charlene Sands Virgil Massey Jerry Barrett Gary Anderson A - - - - - - -0.01 0.00
6 Edward White Yukiko Tokunaga Kenji Miyakuni Keith Heckley Cliff Campbell Ken Gee A 1 - - - - - -0.01 0.00 31.16 Gold
5 Taufik Asbi Lusje Olha Bojoh Bill Mondigir Marcella Lasut Robert Parasian Joice Tjeje A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 12.46 Gold
4 Kathrine Loh Thomas Musso Steven Blasingame Nancy Blasingame A - - - - - - -0.01 0.00
3 Stan Fuhrmann Barbara Doran Mary Petit Won Yang A - - - - - - -0.01 0.00 1.56 Red
2 Paul Freiberg Scott Hiller Jack Bonney Dianne Bonney A - - - - - - -0.01 0.00 1.56 Red
11 Tom Grue Gregg Van Dyke Lynn Wells Janice Wells A - - - - - - -0.01 0.00

Bracket

Bracket available from Fast Results