Dec 02, 2016 - Friday 1:00 pm

2nd Fri-Sat Bracketed KO Teams 4 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
14.34 Gold 1 William FogelPortland, ME Nancy MartinNeptune Beach, FL Lynn ChapmanJacksonville, FL Mark FranzoniJacksonville Bc, FL
10.04 Gold 2 Frank StoffleLondon, ON Georgina LittleLondon, ON Bruce MoorLondon, ON Tom JolliffeLondon, ON
5.74 Gold 3/4 Sharon DameronCedar Park, TX Gloria BennettLakeway, TX Lazaro BrenerAustin, TX A AnsariAustin, TX
5.74 Gold 3/4 Frances HuberLakewood, CO Glen Woody WoodsonLakewood, CO Gloria WoloshynWinnipeg, MB Hellar NakonechnyCarman, MB

Recaps

Section 24

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Sharron Brunk Charles Brunk Barbara Sirois Lee Sirois A - - - - - - -0.01 0.00
15 William Fogel Nancy Martin Lynn Chapman Mark Franzoni A 1 - - - - - -0.01 0.00 14.34 Gold
14 Frank Stoffle Georgina Little Bruce Moor Tom Jolliffe A 2 - - - - - -0.01 0.00 10.04 Gold
13 Marilyn McIntosh Suzanne Boyer Suzette Greep Loretta Westler A - - - - - - -0.01 0.00
12 Frances Huber Glen Woody Woodson Gloria Woloshyn Hellar Nakonechny A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 5.74 Gold
11 Christine Matus Pieter Vanbennekom Marie Lachance Kathleen Pichardo A - - - - - - -0.01 0.00
10 Pam Campbell Stacy Vanstone Lisa Eisenstein Robert Roark A - - - - - - -0.01 0.00
9 Sharon Dameron Gloria Bennett Lazaro Brener A Ansari A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 5.74 Gold
8 Judith Arbus Janet Crossley Pamela Hughes Sally Craig A - - - - - - -0.01 0.00
7 Eben Stevens Patricia Stevens Jo Ellen Amrine Frank Amrine A - - - - - - -0.01 0.00 1.43 Red
6 Eli Zinner Michael Kudrna Jan Grieff Zinner Doris Dunn A - - - - - - -0.01 0.00 1.43 Red
5 Mark Bruce Bob Matthews Phil Reilly Susan Stechschulte A - - - - - - -0.01 0.00
4 Joseph Hicks Morris Mitchem Jr Mary Jean O'Connor Blondelle Grant A - - - - - - -0.01 0.00 1.43 Red
3 Mark Ziegelman Karla Hahn Linda Mize Karen Pahuski A - - - - - - -0.01 0.00
2 Lucy Peacock Penelope Rudolph Richard Peacock Fred Batten A - - - - - - -0.01 0.00 1.43 Red
16 Lynn Long Marsha Johnson Dorothy Harris Lynn Stansberry A - - - - - - -0.01 0.00

Bracket

Bracket available from Fast Results