Mar 18, 2016 - Friday 1:00 pm

Fri Compact Bracketed KO 5 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
10.30 Gold 1 Brian RinkDenver, CO Ti DavisLittle Rock, AR Peter AttwoodSarnia, ON Brian McGuireUnited Kingdom, Great Bri
7.21 Gold 2 James BreedenCarson City, NV Margaret BreedenCarson City, NV Paul PugsleyCarson City, NV Brenda PugsleyCarson City, NV
4.64 Gold 3 Pamela HoffmannNormandy Park, WA Carter HoffmannNormandy Park, WA M MardesichSeattle, WA Cathy WoodburneSeattle, WA
3.61 Gold 4 Norman MarksOakland, CA Norman Marks IIJacksonville, FL Leon GaleckiLangston, AL Charles KellyAnniston, AL

Recaps

Section E

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Brian Rink Ti Davis Peter Attwood Brian McGuire A 1 - - - - - -0.01 0.00 10.30 Gold
15 Rae Yan Chihwen Chen Jim Liu Xingping Kang A - - - - - - -0.01 0.00
14 Cynthia Sinn Donna Braniff Marla Patterson Louise Johns A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
13 William Glass Charles Conrad Ann Conrad J Leonard A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
12 Virginia Calhoun Margaret Wahlborg Lani Ray Mark Maggipinto A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
11 Lucy Tillman Elinor Hood Margi Redden Sylvia Riewerts A - - - - - - -0.01 0.00
10 John Jonas Linda Jonas Gary Waldron Carol Foster A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
9 James Breeden Margaret Breeden Paul Pugsley Brenda Pugsley A 2 - - - - - -0.01 0.00 7.21 Gold
8 Pamela Hoffmann Carter Hoffmann M Mardesich Cathy Woodburne A 3 - - - - - -0.01 0.00 4.64 Gold
7 Michael Ravera Gina Kirk Carol Cottam Carl Spencer A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
6 Richard Rogers Stephanie Rogers Marie Duval Sylvie Labelle A - - - - - - -0.01 0.00
5 Richard Morris Katherine Morris Per Halvorsen Linda Leaming A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
4 Robert Wright Olga Wright Gamil Tadros Helen Dillen A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
3 Joseph Habeich Gary Rosenthal Richard S H Wong Wilfred Motokane Jr A - - - - - - -0.01 0.00 1.03 Red
2 Charles Hilding Ann Faget Val Grady Dale Grady A - - - - - - -0.01 0.00
16 Norman Marks Norman Marks II Leon Galecki Charles Kelly A 4 - - - - - -0.01 0.00 3.61 Gold

Bracket

Bracket available from Fast Results