Mar 14, 2016 - Monday 1:00 pm

Mon Compact Bracketed KO 3 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
12.71 Gold 1 Edwin StraverIncline Village, NV Pam MorelandPenn Valley, CA Michael MorelandPenn Valley, CA Bob SendallIncline Village, NV
8.90 Gold 2 Donald ClineVentura, CA Peggy NielsenOjai, CA Ken EllenbergerVentura, CA John IdeCarson City, NV
5.72 Gold 3 Dennis CarmanPlainwell, MI Gary CarmanSan Bernardino, CA Mark BlanchardBay Shore, NY Bob RasmussenAnn Arbor, MI
4.45 Gold 4 Dave SlegelThe Dalles, OR John IonescuLong Beach, CA Susanne ThomasCoupeville, WA Mardi DennisOak Harbor, WA

Recaps

Section 33

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Sue Becker Jean Picone Bobbie Sward Jerome Tilles A - - - - - - -0.01 0.00
15 Dave Slegel John Ionescu Susanne Thomas Mardi Dennis A 4 - - - - - -0.01 0.00 4.45 Gold
14 Lisa Hebert Millie Garrison James Tanner Jim Hutter A - - - - - - -0.01 0.00
13 Bruce Scott Robena Foland Marla Patterson Elinor Hood A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
12 Charles Burns Gerald Brown Calvin Konner Jim Solomon A - - - - - - -0.01 0.00
11 Susan Kestenbaum James Flint Bob Wierman July Ratley A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
10 Paul Pugsley Gary Nitzberg Brenda Pugsley Virginia Kellermeyer A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
9 Edwin Straver Pam Moreland Michael Moreland Bob Sendall A 1 - - - - - -0.01 0.00 12.71 Gold
8 Brian McGuire Ti Davis Byron Southern Ellen Coffield A - - - - - - -0.01 0.00
7 David Willmott Nancy Cook Barbara Vann Kay Wyhlidko A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
6 Dennis Carman Gary Carman Mark Blanchard Bob Rasmussen A 3 - - - - - -0.01 0.00 5.72 Gold
5 Dewitt Hudson Jr Tom Moore Dorothy Moore Elizabeth Hudson A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
4 Sylvia Riewerts Samuel Asai Margi Redden Douglas Jansen A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
3 Donald Cline Peggy Nielsen Ken Ellenberger John Ide A 2 - - - - - -0.01 0.00 8.90 Gold
2 Paul Gelb Jim Leuker Mary Hovda Beau Hovda A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red
16 Douglas Keller Caryn Villalon David Chinn Mie Thiemmedh A - - - - - - -0.01 0.00 1.27 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results