Jun 01, 2018 - Friday 10:30 am

Knockouts III 3 Event Summary

Session 2

12.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
11.01 Gold|Red 1 John HagedornSaint Louis, MO Kathy HagedornSaint Louis, MO James Eldred PascoeUniversity City, MO Corey StoneGainesville, FL
7.71 Gold|Red 2 Dee Dee HarrisNaples, FL Brenda KefauverNaples, FL Marlene MackinnonNaples, FL Jean MillerNaples, FL
4.40 Gold|Red 3/4 Linda WilkeningBonita Springs, FL Jean TiptonNaples, FL David FancherBonita Springs, FL Patricia FancherBonita Springs, FL
4.40 Gold|Red 3/4 James StorchMiromar Lakes, FL Marilyn StorchMiromar Lakes, FL Patricia CampbellFort Myers, FL Dan ZevinFort Myers, FL

Recaps

Section 000

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Linda Wilkening Jean Tipton David Fancher Patricia Fancher A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.40 Gold|Red
11 Joyce Levin Karen Jordan Devorah Castor Rebbeca Miller A - - - - - - -0.01 0.00 0.55 Red
10 Dee Dee Harris Brenda Kefauver Marlene Mackinnon Jean Miller A 2 - - - - - -0.01 0.00 7.71 Gold|Red
9 Rita Marinho Marion Tillack Toni Kuxhausen Ann Friedman A - - - - - - -0.01 0.00
8 Carrie Mitsch Kathleen Silverman Kathleen Muniz Majorie Milone A - - - - - - -0.01 0.00 0.55 Red
7 James Storch Marilyn Storch Patricia Campbell Dan Zevin A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.40 Gold|Red
6 Cathy Mayer Judith Nevai Betsy Bunting Charles Burnett A - - - - - - -0.01 0.00
5 John Hagedorn Kathy Hagedorn James Eldred Pascoe Corey Stone A 1 - - - - - -0.01 0.00 11.01 Gold|Red
4 Doris Schons Peggy Glatz Rashida Loya-Bova Joan Braun A - - - - - - -0.01 0.00 0.55 Red
3 Michele Marks Nancy Baer Frank Pietro II Steve Wells A - - - - - - -0.01 0.00 0.55 Red
2 Marcia Pandjiris Joseph Ulrey III Chris Weyland John Shuey A - - - - - - -0.01 0.00
12 Theresa Hernandez James Miller William Leh Keith Holtsclaw A - - - - - - -0.01 0.00 0.28 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results