Apr 17, 2018 - Tuesday 1:00 pm

Gene Roy Tuesday Open KOs 4 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
34.26 Gold 1 Gary RobertsonBlenheim, ON Lee EasterbrookChatham, ON William WoodcockSarnia, ON Deanna TomasSarnia, ON
23.98 Gold 2 Charlene LutzIndianapolis, IN Linda LeedyZionsville, IN Martin FeeneyIndianapolis, IN Anne RileyIndianapolis, IN
13.70 Gold 3/4 William ChanVan Buren, ME Molan ChanGrand Prairie, TX Elizabeth HarrisSt David, ME Robert MichaudSun City West, AZ
13.70 Gold 3/4 Joan LaneBlairsville, GA Joseph LaneBlairsville, GA Raymond FerreeBlairsville, GA Mike KnowlesYoung Harris, GA

Recaps

Section 04

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Barbara Belardi Judi Sonon Cecilia Powell Jean Picone A - - - - - - -0.01 0.00
15 Ken Parker Donna Parker George Russell Nancy Colter A - - - - - - -0.01 0.00
14 Cliff Pleatman Jennifer Williams Steve Callaham Bob Fisk A - - - - - - -0.01 0.00 3.43 Red
13 Richard Price Melissa Price Donald Berman Rose Berman A - - - - - - -0.01 0.00
12 Joan Lane Joseph Lane Raymond Ferree Mike Knowles A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 13.70 Gold
11 Richard Rhoad Donald Gardner Kimberly Grant Gary Chaney A - - - - - - -0.01 0.00
10 William Chan Molan Chan Elizabeth Harris Robert Michaud A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 13.70 Gold
9 Bonnie Hartwig Charlotte Lacy Ronald Cadora Deborah Cadora A - - - - - - -0.01 0.00
8 Jane McLaughlin Anam Tebha Silas Wasserstrom Sylvia Shi A - - - - - - -0.01 0.00 3.43 Red
7 Jay Albright Barbara Bates Judith Auer Howard Sanders Emmy Haji Siraj Haji A - - - - - - -0.01 0.00
6 Robert Korten Robert Houtrow Terrell Holt Sondra Holt A - - - - - - -0.01 0.00
5 Bob Stitt Stefanie Stitt Jack Goodykoontz Vicki Goodykoontz Amy Fisher Joe Fisher A - - - - - - -0.01 0.00 3.43 Red
4 Barbara Lehrer Betsy Mayers James Crouse John Hackett A - - - - - - -0.01 0.00
3 Jay Hitt Anne Hitt Wendel Archer Bob Allard A - - - - - - -0.01 0.00 3.43 Red
2 Charlene Lutz Linda Leedy Martin Feeney Anne Riley A 2 - - - - - -0.01 0.00 23.98 Gold
16 Gary Robertson Lee Easterbrook William Woodcock Deanna Tomas A 1 - - - - - -0.01 0.00 34.26 Gold

Bracket

Bracket available from Fast Results