Jan 03, 2018 - Wednesday 10:00 am

Wed-Thur Bracketed KO 4 Event Summary

Session 2

12.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
10.53 Gold|Red 1 George SymeAltamonte Spg, FL David TerryOrlando, FL Karin ThomasWinter Park, FL Stephen SakerLongwood, FL
7.37 Gold|Red 2 Beatrice BohmSun City Center, FL Barbara SiroisSun City Center, FL Barbara ReinSun City Center, FL Salina PoonEllenton, FL
4.21 Gold|Red 3/4 Lynn LongOrlando, FL Dianne SchupakOrlando, FL Thomas FrazeeCasselberry, FL Beth FrazeeCasselberry, FL
4.21 Gold|Red 3/4 Ronald WallaceApollo Beach, FL John EzaYulee, FL Karl ManderscheidApollo Beach, FL C Allan ChappleChatham, ON

Recaps

Section 04

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Lynn Long Dianne Schupak Thomas Frazee Beth Frazee A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.21 Gold|Red
11 George Syme David Terry Karin Thomas Stephen Saker A 1 - - - - - -0.01 0.00 10.53 Gold|Red
10 Gordon Coons Linda Coons Susan Freund Judy Harralson A - - - - - - -0.01 0.00 1.05 Red
9 Beatrice Bohm Barbara Sirois Barbara Rein Salina Poon A 2 - - - - - -0.01 0.00 7.37 Gold|Red
8 Lee Davies George Morey Judy Frank Dolores Stieper A - - - - - - -0.01 0.00 0.53 Red
7 Ronald Boyers Mary Anthony Sonja Thomas Gary Harris A - - - - - - -0.01 0.00 0.53 Red
6 Dane Margol Maxine Cechvala Judith Passerini Clare Desjarlais A - - - - - - -0.01 0.00 0.53 Red
5 Diana Walker Margie Spraggins Lynn Stansberry Karen Doddridge A - - - - - - -0.01 0.00 1.05 Red
4 Roger Zessis Sylvia Blamberg Robert Wagner Sylvia Levinson A - - - - - - -0.01 0.00
3 Ronald Wallace John Eza Karl Manderscheid C Allan Chapple A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.21 Gold|Red
2 John Kuyper Douglas Casper Ted Dicorpo Josephine Dicorpo A - - - - - - -0.01 0.00
12 Ronald Nielsen Carolyn Nielsen Gwen Swanger Sheryl Morrow A - - - - - - -0.01 0.00

Bracket

Bracket available from Fast Results