Oct 12, 2017 - Thursday 10:00 am

Thur-Fri KOs Bracket IV Event Summary

Session 2

13.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
10.35 Gold|Red 1 Patty DuncanCape Coral, FL Sharon CrouseBonita Springs, FL Nancy GarveyBonita Springs, FL Paige HamnerCape Coral, FL
7.25 Gold|Red 2 Ruth Ann VerellNaples, FL Valerie BeeBonita Springs, FL Fay EnnisEnglewood, FL Henry EnnisEnglewood, FL
4.14 Gold|Red 3/4 David MellWeston, FL Mark MyersWeston, FL De Ann ShawkeyNaples, FL Iris MinnerNaples, FL
4.14 Gold|Red 3/4 Henry SchmerlerNaples, FL Sandra HesseBreaux Bridge, LA Doris SchonsEstero, FL Peggy GlatzEstero, FL

Recaps

Section D

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Jon Mercurio Paul Adler Robert Greenberg Sue Lass A - - - - - - -0.01 0.00 1.04 Red
12 James Storch Marilyn Storch Joyce Clark Janet Jones A - - - - - - -0.01 0.00
11 Brenda Kefauver Frances Melia Marlene Mackinnon Karen Gibson A - - - - - - -0.01 0.00
10 Ruth Ann Verell Valerie Bee Fay Ennis Henry Ennis A 2 - - - - - -0.01 0.00 7.25 Gold|Red
9 Dee Dee Harris Barbara Laswell Shirley Spengler Janet Loos A - - - - - - -0.01 0.00
8 Patty Duncan Sharon Crouse Nancy Garvey Paige Hamner A 1 - - - - - -0.01 0.00 10.35 Gold|Red
7 Jack Miller G Stephen Thoma Lynsie Miller Jayne Spahn A - - - - - - -0.01 0.00 0.52 Red
6 Richard Orr Louis Supanek Barbara Stivers Barry Stivers A - - - - - - -0.01 0.00
5 Michele Marks Carole Jahnke Marina Kotch Ruthie Derrick A - - - - - - -0.01 0.00 1.04 Red
4 Tina Brinsfield Debbie Schell Patricia Geary Linda Hacker A - - - - - - -0.01 0.00 0.52 Red
3 David Mell Mark Myers De Ann Shawkey Iris Minner A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.14 Gold|Red
2 Donna Eskra Aimee Snyder Jane Austermiller Barbara Franks A - - - - - - -0.01 0.00
13 Henry Schmerler Sandra Hesse Doris Schons Peggy Glatz A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.14 Gold|Red

Bracket

Bracket available from Fast Results