Oct 11, 2017 - Wednesday 10:00 am

Wed-Thurs Bracketed KO 3 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
12.40 Gold|Red 1 Joseph Ulrey IIINaples, FL Chris WeylandNaples, FL Marcia PandjirisNaples, FL Darlene ZinnenNaples, FL
8.68 Gold|Red 2 Steven CaplanBoca Raton, FL Devorah CastorDeerfield Beach, FL Henry TrautweinNaples, FL Carolyn KelleyNaples, FL
4.96 Gold|Red 3/4 Angela SmithNaples, FL Don SmithNaples, FL Margaret GeittmannLake Mary, FL Peter GeittmannHeathrow, FL
4.96 Gold|Red 3/4 Joanne WhartonClearwater, FL Pat McKittrickClearwater, FL Babs ThackerClearwater, FL Dar WebbSt Petersburg, FL

Recaps

Section III

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Angela Smith Don Smith Margaret Geittmann Peter Geittmann A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.96 Gold|Red
15 Dorsett Judd Rodney Judd Deborah Root Charles Roberts A - - - - - - -0.01 0.00
14 Janet Loos Dee Dee Harris Shirley Spengler Barbara Laswell A - - - - - - -0.01 0.00
13 Diane Martini Peggy Casey Fitzpatrick Ann Weigel Diane Foster A - - - - - - -0.01 0.00 1.24 Red
12 Judith Kortier Janis Foster Dottie Maklary Carolyn Oates A - - - - - - -0.01 0.00 1.24 Red
11 Elaine Laurence Margeret Schiller Kathryn Gentry Bettye Strother A - - - - - - -0.01 0.00
10 Joanne Wharton Pat McKittrick Babs Thacker Dar Webb A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 4.96 Gold|Red
9 Jon Mercurio Paul Adler Sue Lass Robert Greenberg A - - - - - - -0.01 0.00
8 Michele Marks Nancy Baer Lois Potvin Marina Kotch A - - - - - - -0.01 0.00
7 Richard Price Robert Hudson Iris Minner De Ann Shawkey A - - - - - - -0.01 0.00 1.24 Red
6 Vincent Chesarone Mary Gately Majorie Milone Kathleen Muniz A - - - - - - -0.01 0.00 1.24 Red
5 Cynthia Hauser Jeannine Muschinski Sheila Noakes Carrie Mitsch A - - - - - - -0.01 0.00
4 Richard Orr Louis Supanek Barbara Stivers Barry Stivers A - - - - - - -0.01 0.00
3 Steven Caplan Devorah Castor Henry Trautwein Carolyn Kelley A 2 - - - - - -0.01 0.00 8.68 Gold|Red
2 Chuck Schneiderman Charles Lavarini Toni Kuxhausen Marcia Rabb A - - - - - - -0.01 0.00
16 Joseph Ulrey III Chris Weyland Marcia Pandjiris Darlene Zinnen A 1 - - - - - -0.01 0.00 12.40 Gold|Red

Bracket

Bracket available from Fast Results