Oct 09, 2017 - Monday 2:00 pm

Mon-Tues Bracketed KO 3 Event Summary

Session 2

12.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
9.36 Gold|Red 1 Cynthia HauserNaples, FL David LongNaples, FL Mary ThorneNaples, FL John Ciangetti JrNaples, FL
6.55 Gold|Red 2 Sandra HesseBreaux Bridge, LA Henry SchmerlerNaples, FL S ThompsonEast Baldwin, ME Susan CrawfordBonita Springs, FL
3.74 Gold|Red 3/4 Rashida Loya-BovaNaples, FL Joan BraunEstero, FL Sue LernerNaples, FL Johanna CosticNaples, FL
3.74 Gold|Red 3/4 Joseph Ulrey IIINaples, FL Chris WeylandNaples, FL Marcia PandjirisNaples, FL Darlene ZinnenNaples, FL

Recaps

Section C

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Cynthia Hauser David Long Mary Thorne John Ciangetti Jr A 1 - - - - - -0.01 0.00 9.36 Gold|Red
11 Joy Bradley Carolyn Hull Judy Harralson Cynthia Reuling A - - - - - - -0.01 0.00 0.47 Red
10 Jacqueline Giller Judith Edson Richard Orr Louis Supanek Eileen Renzi A - - - - - - -0.01 0.00 0.47 Red
9 Ruthie Derrick Michele Marks Frank Pietro II Steve Wells A - - - - - - -0.01 0.00 0.47 Red
8 Richard Bondi Carole Bondi Larry Edwards Anne Edwards A - - - - - - -0.01 0.00
7 Robert Greenberg Sue Lass Jon Mercurio Paul Adler A - - - - - - -0.01 0.00 0.94 Red
6 Joseph Ulrey III Chris Weyland Marcia Pandjiris Darlene Zinnen A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 3.74 Gold|Red
5 Mary Gately Jeannine Muschinski Darlene Decklever Gerrie Cook A - - - - - - -0.01 0.00
4 Sandra Hesse Henry Schmerler S Thompson Susan Crawford A 2 - - - - - -0.01 0.00 6.55 Gold|Red
3 Rashida Loya-Bova Joan Braun Sue Lerner Johanna Costic A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 3.74 Gold|Red
2 Kathleen Silverman Linda Sullivan Kathleen Muniz Majorie Milone A - - - - - - -0.01 0.00 0.24 Red
12 Jack Miller Lynsie Miller Jayne Spahn G Stephen Thoma A - - - - - - -0.01 0.00 0.47 Red

Bracket

Bracket available from Fast Results