Oct 03, 2017 - Tuesday 1:00 pm

Gearhart Bracketed KOs 4 Event Summary

Session 2

16.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
20.04 Gold 1 Robert RichardsonClinton, WA Candace AllenClinton, WA Diane FelureSeattle, WA Joel CastorianoMercer Island, WA
14.03 Gold 2 Christopher ClassSequim, WA Garry LoweDallas, OR Ray LoweAstoria, OR Jane LoweAstoria, OR
8.02 Gold 3/4 Deborah LackeyWashougal, WA Pauline BullertVancouver, WA Cliff Allen IIICamas, WA Gerald BrownVancouver, WA
8.02 Gold 3/4 Eileen DeutschPort Townsend, WA Bonnie BrodersPort Townsend, WA Thomas ReisPort Angeles, WA Tim BertaSequim, WA

Recaps

Section D

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Rosalee Gardner Paul Gardner Brian Brady Bruce Thornburgh A - - - - - - -0.01 0.00
15 John Thomas Ann Stephens David Fallen William Julius A - - - - - - -0.01 0.00
14 Linda Smith David Smith Carol Harms Dennis Harms A - - - - - - -0.01 0.00 2.00 Red
13 Leda Fields Carol Raimondo John Fields Robert Crosby A - - - - - - -0.01 0.00
12 William Belanich Nancy Golden Linda Yount Wende Keirsey A - - - - - - -0.01 0.00
11 Deborah Lackey Pauline Bullert Cliff Allen III Gerald Brown A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.02 Gold
10 Art Hutton Jackie Hutton Ouida McCullough Jennifer Steelquist A - - - - - - -0.01 0.00
9 Donald Amend Sandra Baker Ann Marie Gramson Gilbert Gramson A - - - - - - -0.01 0.00 2.00 Red
8 Joyce Guhy Rita Fontaine Toni McLeod Janis Trussell A - - - - - - -0.01 0.00
7 Ann Romeo Galen Hesson John Massman III Leah Sieg A - - - - - - -0.01 0.00 2.00 Red
6 Thomas Jones Barbara Jones Rosalyn Borys Carol Orazetti A - - - - - - -0.01 0.00 2.00 Red
5 Bert Adams Carolyn Adams Marodean Herzman Lilla Wallace A - - - - - - -0.01 0.00
4 Christopher Class Garry Lowe Ray Lowe Jane Lowe A 2 - - - - - -0.01 0.00 14.03 Gold
3 Dan Neely William Neely Richard Mallon Betty Coursey A - - - - - - -0.01 0.00
2 Robert Richardson Candace Allen Diane Felure Joel Castoriano A 1 - - - - - -0.01 0.00 20.04 Gold
16 Eileen Deutsch Bonnie Broders Thomas Reis Tim Berta A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 8.02 Gold

Bracket

Bracket available from Fast Results