Jun 20, 2017 - Tuesday 10:00 am

Tu-We KO 2 Event Summary

Session 2

13.0 Tables

Players

Overalls

 

mps Color A Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6
26.55 Gold 1 Allan PalanskyHenderson, NV Neal KleinerSan Pedro, CA Darryl DepewHenderson, NV Bert KulicHenderson, NV
18.59 Gold 2 Thomas SmithPlymouth, MN Rita XistrisPlymouth, MN Richard NordengWaunakee, WI Ann NordengWaunakee, WI
10.62 Gold 3/4 Paul PugsleyCarson City, NV Brenda PugsleyCarson City, NV Donna McLeodRidgecrest, CA Virginia KellermeyerReno, NV
10.62 Gold 3/4 Herbert Fallin JrKeller, TX La Quitta TalbotKeller, TX Polly SchoningWichita, KS Shirley MuellerLouisville, KY

Recaps

Section 12

Team Player 1 Player 2 Player 3 Player 4 Player 5 Player 6 Flt Qual Overall Section Session
Score
% Carry
Over
Adjust mps Color Next
Session
A A
1 Thomas Smith Rita Xistris Richard Nordeng Ann Nordeng A 2 - - - - - -0.01 0.00 18.59 Gold
12 Rodney Bias Clair Kretschmann Judy Bongarzone Al Bongarzone A - - - - - - -0.01 0.00
11 Susan Sneed Paul Wegfahrt Cerona Stevens Karen Reese A - - - - - - -0.01 0.00
10 Peggy Ware Joan Kushner Theresa Venhuis Cindy Casson A - - - - - - -0.01 0.00 2.66 Red
9 Allan Palansky Neal Kleiner Darryl Depew Bert Kulic A 1 - - - - - -0.01 0.00 26.55 Gold
8 Lynn Wells Janice Wells Susan Stubinski Bruce Wick A - - - - - - -0.01 0.00
7 Marilyn Adams Harry Selldin Anton (Tony) Haddad Daksha Adhia A - - - - - - -0.01 0.00 1.33 Red
6 Mark Robertson Richard Jacobson Janet Newman Joy Rieckers A - - - - - - -0.01 0.00
5 Alfred Lee James Gardner Suman Agarwal Gary Donner A - - - - - - -0.01 0.00 1.33 Red
4 Lee Payne Jimmy Payne Uri Loewenstein Buzz Farnes A - - - - - - -0.01 0.00 2.66 Red
3 Kathy Hughes Lucy Terrill Elizabeth Ghrist Sharon Campbell A - - - - - - -0.01 0.00
2 Paul Pugsley Brenda Pugsley Donna McLeod Virginia Kellermeyer A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 10.62 Gold
13 Herbert Fallin Jr La Quitta Talbot Polly Schoning Shirley Mueller A 3/4 - - - - - -0.01 0.00 10.62 Gold

Bracket

Bracket available from Fast Results